ARTYŚCI

ŁĄCZYMY FIRMY, ARTYSTÓW I FANÓW
Oferta bookingowa UNION skierowana jest do organizatorów wydarzeń muzycznych (kameralnych koncertów, tras koncertowych i dużych festiwali) lub imprez zamkniętych i firmowych (gal, kongresów, targów itp.).

W zależności od Twoich potrzeb, podpowiemy, kogo warto zaangażować. Nawiążemy kontakt i ustalimy warunki bookingu zadowalające każdą ze stron. Całość produkujemy osobiście, nie angażując Twojego czasu w ustalenia logistyczne i techniczne.

Ponieważ muzyka jest naszą prawdziwą pasją, oprócz współpracy z gwiazdami, zajmujemy się promowaniem szeroko nieznanych, ale utalentowanych twórców. Ich profile znajdziesz w sekcji SCENA MŁODYCH.

skontaktuj się z nami

Treść w przygotowaniu


Lista artystów, z którymi współpracujemy, jest długa. Powyżej prezentujemy jedynie wybrane zespoły, muzyków i znane osoby ze świata show-biznesu. Współpracujemy zarówno z zespołami coverowymi, jak i topowymi artystami.

Zachęcamy do kontaktu, również w przypadku, gdy zależy Ci na konkretnym twórcy, którego brakuje w naszym zestawieniu. Wiele lat obecności na rynku muzycznym to kontakty i relacje, z których możesz skorzystać jako nasz klient.

SZUKASZ ARTYSTY NA SWOJE WYDARZENIE?