KONTAKT

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Agencja Muzyczna Union
Katarzyna Bogdańska
Malmeda 13a/47, 15-440 Białystok
Magazyn: Łomianki, Ułanów Jazłowieckich 16

Biuro

kom. 600 347 580
biuro@mua.com.pl
NIP: 966-203-51-14


Produkcja oraz obsługa zamówień

Sylwia Aliaj
kom. 575 581 337
sylwia@mua.com.pl
Agnieszka Przedlacka
kom. 575 581 333
agnieszka@mua.com.pl


Bilety oraz obsługa rezerwacji miejsc

Samuel Bubienko
bilety@mua.com.pl


Marketing, kontakt z mediami

Łukasz Murawski
marketing@mua.com.pl


Technika

Marek Brzozowski
marek@mua.com.pl

Adrian Grassmann – nagłośnienie
adrian@mua.com.pl

Marcin Gołębiecki – oświetlenie
marcin@mua.com.pl


Wynajem aparatury


Księgowość i faktury

Formularz kontaktowy
SPRAWDŹ CO OFERUJEMY