SPRZĘT ESTRADOWY

SPRZĘT ESTRADOWY


Czy używasz właściwych narzędzi, by z sukcesem zorganizować swoje wydarzenie?
Możliwości w zakresie doboru sprzętu są ogromne. Pomożemy Ci dobrać poszczególne urządzania nagłaśniające i oświetlające (a także scenę, telebimy i wszystkie elementy dodatkowe). Ponieważ każda, nawet najdrobniejsza awaria kładzie się cieniem na wydarzeniu, przykładamy ogromną wagę do właściwego przygotowania sprzętu.Czy masz niezawodnych ludzi, którzy poprawnie i z należytą starannością zajmą się techniką?
Bezawaryjny sprzęt UNION to tak naprawdę zasługa fachowców, którzy dbają o prawidłową konfigurację urządzeń. Wykonujemy precyzyjne obliczenia, uwzględniamy charakter wydarzenia, jego skalę oraz Twoje unikalne potrzeby. Tak, by każdy uczestnik eventu był zadowolony z brzmienia i efektów wizualnych. Oprócz doradztwa i sprzętu dostępnego 24/7, proponujemy obsługę i nadzór nad sprzętem przez profesjonalnych techników.
DORADZTWO
TRANSPORT
INSTALACJA
OBSŁUGA
Nagłośnienie
Pomożemy Ci skomplementować optymalny zestaw nagłośnieniowy. Oferujemy sprawdzony sprzęt:

  • riderowe, liniowe systemy nagłaśniające (m.in. K2 firmy L-Acoustics) oraz wielofunkcyjne zespoły głośnikowe
  • niezawodne konsolety ułatwiające pracę realizatorom dźwięku
  • bezprzewodowe oraz przewodowe mikrofony, statywy, kable - wszystko, bez czego nie da się zorganizować nawet małego eventu
  • Oświetlenie
    Doradzimy Ci, w co powinieneś się wyposażyć, aby odpowiednio oświetlić swoją imprezę. Oferujemy: ruchome głowy świateł, urządzenia ledowe i żarowe oraz konsolety sterujące. Kolorami i natężeniem światła pomożemy Ci stworzyć idealny wystrój i klimat. Projekt, który możemy dla Ciebie stworzyć dodatkowo, da Ci dokładny obraz końcowego efektu.
    Multimedia
    Mamy bogatą ofertę nowoczesnych ekranów diodowych oraz telebimów LED. Zapewnią widoczność podczas konferencji i różnego rodzaju eventów, również plenerowych. W zależności od Twoich potrzeb i budżetu zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie.