KONCERTY

„Kolędy Świata” TGD i goście

„Kolędy Świata” TGD i goście

Magiczny wydarzenie ”Kolędy Świata” w wykonaniu zespołu TGD odbędzie się 3 grudnia 2019 r. na scenie CKK Jordanki w Toruniu z gościnnym udziałem Kasi Cerekwickiej oraz 18.01.2020r. w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, gdzie wystąpi również Kuba Badach.

Podczas koncertów „Kolędy świata” publiczność ma okazję usłyszeć utwory znane z dwóch świątecznych płyt TGD oraz kilka specjalnie przygotowanych niespodzianek. W poszukiwaniu muzycznych bożonarodzeniowych tradycji artyści zabiorą nas do Australii, obu Ameryk i wielu miejsc w Europie. Będzie to uczta zarówno muzyczna, jak i duchowa, pełna melodii tradycyjnych kolęd i współczesnych hitów, takich jak „Mario, czy już wiesz” czy „Noel”.

TGD (Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem. Twórczość TGD zaliczana jest do nurtu pop-gospel, a obecny skład zespołu nadaje ich muzyce bardzo współczesny kierunek. Dzisiejsze brzmienie grupy tworzy kilkunastoosobowy chór, zespół instrumentalny i grono solistów. Repertuar zespołu opiera się na kompozycjach dyrygenta – Piotra Nazaruka. Zespół nagrał do tej pory 11 albumów z autorską muzyką, kilka koncertów telewizyjnych i radiowych (TVP i Religia TV, PR Trójka) oraz brał udział w wielu festiwalach muzycznych (S.O.S, Sopot Festival). Współtworząc produkcje płytowe i telewizyjne, grupa współpracowała m.in. z: Elżbietą Skrętkowską, Mieczysławem Szcześniakiem, Grażyną Łobaszewską, Adamem Sztabą i grupą DeMono.

fot 1
th-14923233529-1620x1080

TERMINY

DATA

GODZINA

MIEJSCOWOŚĆ

NAZWA

GOŚCIE

KUP BILET

03.12.2019

19.00

Toruń

CKK Jordanki

Kasia Cerekwicka

18.01.2020

19.00

Lublin

Centrum Spotkania Kultur

Kuba Badach

INFORMACJE DODATKOWE

Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem danej bileterii oraz regulaminem Organizatora. Regulamin Organizatora – Agencji Muzycznej UNION dostępny na stronie www.mua.com.pl